SKUP STARYCH FOTOGRAFII

Dojeżdżamy na terenie Małopolski i Podkarpacia

skup staroci z likwidacji mieszkań

Możliwość skupu wysyłkowego FOTOGRAFII z całej Polski

tel. 796-484-595, e-mail: info@antyki-skup.pl

JAKIE FOTOGRAFIE KUPUJEMY?

Interesują nas dawne fotografie wykonane przede wszystkim przed 1945 rokiem, głównie dotyczące Polski, pokazujące osoby w mundurach, sprzęt wojskowy, ważne wydarzenia i znane osoby, widoki miast i wsi (budynki, mosty, itp). Kupujemy również fotografie niemieckie z okresu II Wojny Światowej przedstawiające działania zbrojne.

Jeżeli posiadają Państwo także dokumenty dotyczące osób ze zdjęć (na przykład legitymacje odznaczeń, świadectwa szkół wojskowych i inne), a także odznaczenia z nimi związane również chętnie rozważymy zakup.

JAKICH ZDJĘĆ NIE KUPUJEMY?

Nie kupujemy fotografii rodzinnych czyli takich na których widać na przykład cywilne osoby bez żadnego szczególnego tła. Nie jesteśmy również zainteresowani zdjęciami tzw kartonikowymi, chyba, że są na nich znane postacie bądź też polscy lub rosyjscy wojskowi.

JAK SPRZEDAĆ?

W celu określenia naszego zainteresowania zakupem jako najkorzystniejszą opcję zalecamy wykonanie zdjęć proponowanych fotografii oraz wysłanie pod adres: info@antyki-skup.pl lub jako wiadomość przez komunikator WhatsApp ewentualnie MMS pod numer telefonu: 796-484-595

Odpowiadamy do 12 godzin, najczęściej jednak znacznie szybciej czyli już po 1-2 godzinie od wysłania wiadomości można spodziewać się naszej reakcji.

Jeżeli nie mają Państwo możliwości lub czasu aby zrobić zdjęcia prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 796-484-595.

W przypadku większej liczby interesujących nas przedmiotów lub pozycji rzadkich i droższych oferujemy bezpłatny dojazd do klientów z województwa małopolskiego i podkarpackiego oraz zakup i odbiór przez nas we wskazanym przez Państwa miejscu.

Oferujemy również możliwość skupu wysyłkowego.

GDZIE DOJEŻDŻAMY?

W zależności od ustaleń ze sprzedającym bezpłatnie dojeżdżamy na terenie całej Małopolski i Podkarpacia: Tarnów, Kraków, Brzesko, Bochnia, Nowy Sącz, Gorlice, Zakopane, Rzeszów, Łańcut, Krosno, Jasło, Przemyśl i pozostałe miasta i miejscowości. W przypadku większej liczby interesujących nas przedmiotów dojeżdżamy również do innych miast w Polsce lub oferujemy możliwość wygodnej sprzedaży wysyłkowej.

KONTAKT

telefon: 796-484-595

(codziennie w godz. 9 - 19)

e-mail: info@antyki-skup.pl


Informacja o plikach cookies/Prywatność